Projektowanie i zakładanie ogrodów Katowice


Projektowanie i zakładanie ogrodów - Katowice


Zakładanie i projektowanie ogrodów w Katowicach nie jest dla nas nowością. Wiemy, co wybrać, jaką kombinację uwzględnić, jakiego koloru lub tekstury użyć, aby wyglądała jak najbardziej luksusowo i pięknie.


Czytaj więcej

Jeśli chodzi o korzystanie z właściwych materiałów, wiemy, który z nich zastosować, a z którego zrezygnować. To dlatego jesteśmy doceniani przez wszystkich naszych Klientów.


Ogrody Drama zajmują się projektowaniem krajobrazu od ponad 40 i dla nas ważne jest zrozumienie funkcjonalnych potrzeb ogrodu. Wszystkie elementy powinny być w harmonii, co osiąga się poprzez zrównoważenie prostoty (w formie, teksturze i kolorze) i różnorodności (w materiałach i roślinach).


Zakładanie ogrodów Katowice


Harmonia jest osiągana poprzez dopilnowanie, aby wszystkie elementy w ogrodzie wzajemnie się uzupełniały. Oznacza to, że rośliny i materiały budowlane używane na zewnątrz powinny wyglądać ekskluzywnie, a w połączeniu ważne, aby stanowiły kwintesencję luksusu.

Kluczem do stworzenia harmonii w projektowaniu ogrodów w Katowicach jest dokładne przemyślenie, jak każdy element będzie odnosić się do ogólnego obrazu ogrodu.


Projektowanie ogrodów Katowice


Niezależnie od tego, czy jest to projektowanie ogrodów w Katowicach czy zakładanie ogrodów w Katowicach, Ogrody Drama zawsze oferują atrakcyjne i luksusowe rozwiązania.

Rozumiemy oczekiwania naszych Klientów, dlatego nasz zespół stara się dostarczać najlepsze możliwe projekty, które nie tylko zadowolą Klientów, ale także przyniosą im absolutną rozkosz i poczucie luksusu.

Profesjonalizm podczas pracy z Klientem ma dla nas ogromne znaczenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu i projektowaniu ogrodów. Wyróżniliśmy się w tej przestrzeni i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jedną z najbardziej zaufanych firm w dziedzinie projektowania ogrodów w Katowicach.


Nasze usługi:


  • Projektujemy - Spotykamy się z każdym klientem i oceniamy jego potrzeby, aby pomóc w stworzeniu funkcjonalnego i artystycznego projektu, spełniającego wymogi budżetowe klienta,

  • Budujemy - Sprawdź niektóre z naszych zrealizowanych projektów. Specjalizujemy się w projektowaniu i zakładaniu małej architektury za pomocą takich materiałów, jak: kamień naturalny, drewno egzotyczne, kostka granitowa, kostka betonowa, grysy i żwiry otoczaki. Wiemy jak ważne są materiały na ścieżki, tarasy i chodniki do ogrodu.

  • Serwisujemy – Nasi pracownicy zadbają o utrzymanie Twojej przestrzeni w jak najlepszym stanie.


Projektowanie ogrodów to z definicji sztuka i proces tworzenia ogrodów, planów rozmieszczenia i sadzenia roślin oraz komponowania ich. Dla niektórych osób może to być pomoc w znalezieniu rozwiązania dla wolnej, niezagospodarowanej przestrzeni. Jeśli potrzebujesz miejsca dla swojej rodziny i przyjaciół – to również u nas znajdziesz na to rozwiązanie.


Podchodzimy do projektowania ogrodów, jako do żywej formy sztuki i staramy się tworzyć ogrody, które obejmują wyjątkową złożoność każdego miejsca - jego historię, środowisko naturalne i kontekst społeczny - jednocześnie odpowiadając na potrzeby i pragnienia Klienta. Naszym celem jest stworzenie luksusowych, pięknych i trwałych ogrodów, które zapewniają schronienie przed chaosem życia codziennego. Szczególnie cenimy sobie angażujące relacje, które wynikają ze współpracy Klientów z naszym zespołem.


Wierzymy, że piękny ogród, to zaprojektowany i utrzymany ogród w sposób, który wspiera i poprawia glebę oraz naszą rodzimą florę i faunę. Daje on później właścicielowi lata radości, gdy patrzy, jak dojrzewa i staje się odpornym ekosystemem ze zmieniającymi się teksturami i kolorami.

Współpraca z Klientem pozwala na nasze dalsze udoskonalenie i uszczegółowienie projektu, w efekcie końcowym satysfakcjonujące dla obu stron.

kontakt

formularz kontaktowy

zapraszamy do odwiedzenia
naszych profili społecznościowych

copyright 2020 - wszelkie prawa zastrzeżone