kontakt

Powierzając nam swój ogród, możesz mieć pewność, że oddajesz go w ręce profesjonalistów
z artystyczną duszą do tworzenia naturalnego i niepowtarzalnego piękna.
Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą ? Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z formularza kontaktowego
wypełnij to pole
wypełnij to pole
podaj poprawny numer telefonu
podaj poprawny email
wypełnij to pole

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Pracownia Projektowa

Zbrosławice, ul. Wolności 110
od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00


Centrum Ogrodnicze

od poniedziałku do piątku 9.00 - 16.00
w soboty 9.00 - 15.00
w przypadku deszczu Centrum Ogrodnicze może być zamknięte
w niedziele Centrum Ogrodnicze nieczynne


Ogrody Drama – Profesjonalne projektowanie ogrodów Śląsk

Tereny zielone, szczególnie gdy są dobrze zaprojektowane, cieszą nie tylko oko, ale sam kontakt z naturą daje ukojenie i spokój. Nasi specjaliści starają się pomóc urzeczywistnić wizję Klientów i realizują projekty tak, aby były one wykonane w pełni profesjonalnie, a jednocześnie oddały charakter i odpowiedziały na ich potrzeby.

Czytaj więcej

Projektowanie ogrodów na Śląsku, dzięki naszej firmie nabiera nowego znaczenia. Służymy radą, a gdy będziesz miał problem z podjęciem decyzji, nasi pracownicy pomogą Ci wybrać najlepszą z możliwych opcji. Dzięki temu możesz czuć się komfortowo i spokojnie. Jeżeli nie masz konkretnego wyobrażenia, jak może wyglądać Twój ogród – to też nie problem. Projektowanie ogrodów na Śląsku to nasza pasja.

Zakładanie ogrodów na Śląsku to nasza domena od niemal czterech dekad. Natura to dla nas coś więcej i staramy się odzwierciedlić to we wszystkich naszych projektach. Estetyka i wysoka jakość jest dla nas bardzo ważna. Świadczymy usługi ogrodnicze kompleksowo i staramy się jak najlepiej oddać charakter wizji naszych Klientów. Indywidualne podejście sprawi, że usługi ogrodnicze nabiorą dla Ciebie nowego znaczenia. Stawiamy na nowoczesność, luksus i kompleksowość – zakładanie ogrodów na Śląsku przez Ogrody Drama właśnie tym się cechuje.

Tym czym jest rama dla obrazu, tym jest luksusowy, piękny i przemyślany ogród dla Twojego domu. Powinien pełnić on funkcję dopełnienia i pasować do jego stylu. W naszej pracy nic nie dzieje się przypadkowo. Wszelkie ruchy i plany przy świadczonych przez nas usługach ogrodniczych są rzetelne, a określony cel jest dla nas najważniejszy. Chcemy być przewidujący, ale i fantazyjni jednocześnie. Ściśle współpracujemy z naszymi Klientami w celu dostosowania i świadczenia usług w oparciu o ich potrzeby.

Naszym celem jest tworzenie i utrzymywanie pięknych krajobrazów bez względu na rozmiar projektu. Używamy tylko najlepszych dostępnych materiałów, nigdy nie obniżamy jakości, gwarantujemy satysfakcję i nasze pełne zaangażowanie w powierzone nam projekty i pracę. Wkrocz do świata ogrodów zaprojektowanych przez Ogrody Drama i przenieś się do pięknego miejsca: przemyślanej przestrzeni dostosowanej do indywidualnych potrzeb, bogatej w detale, egzotyczne materiały, nowoczesne pomysły i luksusową oprawę. Doświadczenie, poznawanie naszych Klientów i ich marzeń nauczyło nas, jak pracować na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy sprawić, że każdy uzupełniający element zaprojektowanego przez nas ogrodu przeniesie Cię ze świata rzeczywistego do świata własnego.

Udany projekt to eleganckie połączenie krajobrazu twardego z żywymi roślinami.

Ogrody Drama to pasjonaci stylowego życia na świeżym powietrzu oraz zdrowych, luksusowych, pięknych i kwitnących ogrodów, które połączą Cię ze światem przyrody. Codzienne obcowanie z przyrodą zmniejsza napięcie, stres, poprawia samopoczucie i karmi zmysły. Zapewniamy wyjątkowe usługi projektowania ogrodów na Śląsku dla szerokiej gamy nieruchomości.

kontakt

formularz kontaktowy

zapraszamy do odwiedzenia
naszych profili społecznościowych

copyright 2020 - wszelkie prawa zastrzeżone