Szukasz
tańszych
rozwiązań?
mobile menu

zielone wnętrza

Poszukujesz jeszcze bardziej ekstrawaganckich rozwiązań? Sprawimy, że Twój dom rozkwitnie nie tylko na zewnątrz, ale również od środka! Projektujemy nie tylko ogrody, ale również wykorzystujemy zieleń w aranżacji wnętrz.

Rozpieść swoich domowników do granic możliwości – świeżością i oszałamiającym zapachem oranżerii. Daj się uwieść wygodzie i nowoczesnemu designowi przestrzennego tarasu, doskonałego do opalania lub do biznesowych lunchów. Już od progu ciesz się zielenią w przedpokojach, klatkach schodowych czy korytarzach.

Zajmiemy się zielenią w Twoim domu lub firmie. Dobierzemy roślinność najlepszą pod względem hodowlanym oraz estetycznym i zaplanujemy jej rozmieszczenie, uwzględniając Twoje potrzeby. Doradzimy, jak ją pielęgnować lub – jeśli zechcesz – zajmiemy się tym za Ciebie.

Otocz się roślinnością i zobacz, jak wpłynie to na Twoje samopoczucie. Zieleń uspokaja i relaksuje, a obecność roślin w pomieszczeniach mieszkalnych ma korzystny wpływ na zdrowie domowników. Nie tylko nadamy Twojemu wnętrzu piękny wygląd, ale również sprawimy, że stanie się ono bardziej przyjazne i ekologiczne. Oczarujemy Cię zielenią, dzięki indywidualnemu zaprojektowaniu przestrzeni, takiej jak:Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni na:

Napisz do nas

Masz pytanie? Skorzystaj z formularza

Niepoprawie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!
Skontaktuj się nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zbrosławice ul.Wolności 110

Telefon 696 240 240696 240 240

Telefon 32 750 13 2032 750 13 20

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. © Ogrody Drama 2015