Szukasz
tańszych
rozwiązań?
mobile menu

projektowane ogrodów

Luksusowy ogród stanie się najlepszą wizytówką domu, w którym mieszkasz. Niezwykle istotne jest więc przemyślane zaprojektowane przestrzeni, aby uosabiała pożądany styl, wysublimowany smak i czyste piękno. Oddaj swój ogród w ręce profesjonalistów, a otrzymasz efekt, którym zaskoczysz wszystkich. Czuj się naprawdę dobrze w swoim wyjątkowym ogrodzie.

3 Już teraz! Pełna, trójwymiarowa
wizualizacja projektu w formie wirtualnego spaceru.

Przyjdź do Nas a wykonamy dla ciebie profesjonalny projekt 3D, w pełni dostosowany do Twoich warunków i potrzeb. W ramach zlecenia możesz otrzymać również film. Wirtualny spacer to doskonały sposób na ukazanie projektowanego ogrodu w pełnej krasie. Dzięki nowoczesnej technologii 3D zobaczysz projekt zanim przystąpisz do realizacji! Będziesz mógł ostatecznie ocenić czy projekt odpowiada w pełni Twoim wymaganiom zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. W ten sposób unikniesz błędnych decyzji i dodatkowych kosztów na kolejnych etapach inwestycji. Przejrzysta i dokładnie przygotowana przez nas animacja pomoże Ci wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał planowany ogród. Dzięki takiej prezentacji zamienisz zwykły zbiór informacji w konkretną wizję. Obejrzyj galerię projektów.


3 kroki do realizacji
projekt, wykonanie, serwis


Gwarantujemy Ci profesjonalną opiekę indywidualnego konsultanta w trakcie całego procesu tworzenia ogrodu - od koncepcji, aż po realizacje. Nasz doświadczony architekt krajobrazu będzie do Twojej dyspozycji, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

Nasze prace przebiegają na trzech etapach: projektowanie ogrodów, wykonanie i serwis, czyli prace ogrodnicze.


Projekt

Możliwości aranżacji Twojego ogrodu są nieograniczone. Chcemy, by końcowy efekt Cię zachwycił, dlatego chcemy najpierw poznać Twoje potrzeby i preferencje. Pragniemy wydobyć z ogrodu Twój wyjątkowy styl i nadać mu wyszukany smak. Funkcjonalność jest równie ważna – pragniemy, byś czuł się wygodnie. Pytamy, czego potrzebujesz, by z radością spędzać czas na świeżym powietrzu – wolnej przestrzeni do zabaw z dziećmi? Przestronnego basenu, a może romantycznej ławeczki dla dwóch osób, położonej nad porośniętym liliami stawem? Następnie, po dokładnym zapoznaniu się z Twoją działką, zaczynamy pracę koncepcyjną. Ubieramy Twoje pragnienia w konkretne obrazy – tym przede wszystkim jest dla nas projektowanie ogrodów.

Tworzymy fotorealistyczne wizualizacje kilku propozycji, by jak najskuteczniej trafić w Twoje gusta. Efektem końcowym jest szczegółowy projekt aranżacji Twojego ogrodu wraz z wizualizacjami 3D oraz opisem prac, niezbędnych do realizacji projektu.


Wykonanie

Nasi pracownicy kompleksowo wykonają dla Ciebie wszystkie prace ziemne, budowlane i ogrodnicze, by zrealizować założone efekty. Sprawny przebieg prac, wysoka kultura osobista w kontaktach z Klientami i nastawienie na sympatyczną, owocną współpracę są dla nas priorytetami. Pragniemy, by nasze działania były dla Ciebie przyjemnością, byś mógł spokojnie obserwować, jak rodzi się piękna natura, jak tworzy się dla Ciebie niepowtarzalną, luksusowa przestrzeń.


Serwis

Posadzenie roślin i posianie traw to dopiero początek drogi. Teraz zieleń potrzebuje czasu i odpowiedniej pielęgnacji, żeby w pełni rozkwitnąć. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie wszelkie prace ogrodnicze, abyś cieszył się pięknem zielonej przestrzeni bez żadnego wysiłku. Miłość do roślin naszych ogrodników gwarantuje efekty, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Czuj się dobrze w swoim domu, a my zajmiemy się ogrodem!


Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni na:

Napisz do nas

Masz pytanie? Skorzystaj z formularza

Niepoprawie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!
Skontaktuj się nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zbrosławice ul.Wolności 110

Telefon 696 240 240696 240 240

Telefon 32 750 13 2032 750 13 20

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. © Ogrody Drama 2015